Na podstawie Zarządzenia nr 1065/2025 wydanego przez Prezydenta Miasta Rzeszowa, przedłużono czas na składanie ofert dotyczących konkursu na realizację zadania publicznego. Konkurs ten obejmuje działania z zakresu zapobiegania chorobom cywilizacyjnym oraz wsparcie dla osób ze szczególnymi potrzebami rozwojowymi i rehabilitacyjnymi w ramach inicjatywy „I Dni Promocji Zdrowia” w 2026 roku.
Zmiany w regulaminie konkursu
Wprowadzone zmiany dotyczą przede wszystkim nowych terminów składania ofert. W rozdziale IV, dotychczasowy zapis dotyczący składania ofert w ciągu 21 dni od ogłoszenia został zmieniony. Nowa data graniczna to 9 stycznia 2026 roku. Jest to istotna korekta, która daje większą elastyczność organizacjom zainteresowanym udziałem w konkursie.
Usunięcie zapisów o terminach
W rozdziale V, punkt 9, usunięto zapis odnoszący się do terminu 21 dni od momentu publikacji ogłoszenia. Dzięki temu, zasady stają się bardziej przejrzyste i eliminują potencjalne nieścisłości związane z terminami.
Dokumentacja do pobrania
Osoby zainteresowane szczegółami zmian mogą pobrać odpowiednie dokumenty. Dostępne są one w dwóch rozmiarach: 46,21 kB oraz 15,55 kB, co umożliwia łatwy dostęp do pełnej treści zarządzenia.
Te modyfikacje w regulaminie konkursu mają na celu usprawnienie procesu aplikacyjnego, a także zapewnienie, że wszystkie zainteresowane strony mają wystarczająco dużo czasu na przygotowanie i złożenie swoich ofert. Ważne jest, aby organizacje, które chcą wziąć udział w konkursie, dokładnie zapoznały się z nowymi warunkami, aby uniknąć potencjalnych problemów formalnych.
Źródło: Urząd Miasta Rzeszowa
