Piknik z okazji stulecia OSP Rzeszów Bzianka – świętuj z nami!

Obchody stuletniej działalności straży pożarnej to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko podkreśla rolę OSP Rzeszów Bzianka w ochronie lokalnej społeczności, ale także zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania. Tegoroczny Piknik Strażacki, bogaty w atrakcje i aktywności, ma na celu zintegrowanie uczestników w różnym wieku.

Szczegóły organizacyjne

Wydarzenie zaplanowano na niedzielę, 14 czerwca 2026 roku. Rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do 22:00. Wszystko odbędzie się w malowniczym otoczeniu przy Domu Strażaka OSP Rzeszów-Wilkowyja, zlokalizowanym przy ul. św. Jakuba 1.

Atrakcje dla uczestników

Program pikniku zapewnia różnorodne atrakcje dla wszystkich grup wiekowych. Odwiedzający będą mogli uczestniczyć w pokazie samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy. Dla najmłodszych przygotowano warsztaty kulinarne i animacje, które z pewnością dostarczą im wiele radości.

Jedną z głównych atrakcji będzie symulator lotu, który pozwoli uczestnikom na przeżycie niezapomnianych emocji. Dzieci będą mogły również korzystać z urządzeń rekreacyjnych oraz wziąć udział w kolorowym piana party. Wieczorem planowana jest potańcówka z DJ-em, która zapewni doskonałą zabawę dla wszystkich obecnych.

Zaproszenie do wspólnego świętowania

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a organizatorzy zachęcają, aby przybyć z rodziną i przyjaciółmi. To doskonała okazja do wspólnego świętowania bogatej tradycji straży pożarnej, która służy społeczności od stu lat. Wszyscy są mile widziani, aby cieszyć się tym wyjątkowym dniem i dzielić radością z innymi.

Finansowanie pikniku pochodzi z Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2026, co podkreśla zaangażowanie lokalnej społeczności w organizację takich wydarzeń. Przyłącz się do nas, aby uczcić ten niezwykły jubileusz i spędzić niezapomniane popołudnie w towarzystwie sąsiadów i przyjaciół!

Źródło: facebook.com/RDK.Rzeszow