Miniona sobota była wyjątkowym dniem dla miłośników kultury w RDK Słocina. Rozpoczęła się tam seria spotkań pod nazwą KOMFORTNIK, będąca częścią programu grantowego „#młodziwkultuRZE. Edycja 3”. Pierwsze z zaplanowanych czterech wydarzeń skupiło się na muzyce, przyciągając zarówno artystów, jak i entuzjastów sztuki. Organizatorzy wyrażają wdzięczność wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w tym muzycznym wydarzeniu, niezależnie od tego, czy wystąpili na scenie, czy zasiedli wśród publiczności.
Nadchodzące wydarzenie: Teatralny wieczór
Już niedługo, dokładnie 4 lipca, odbędzie się kolejne spotkanie z serii KOMFORTNIK. Tym razem tematem przewodnim będzie teatr. Organizatorzy ponownie zapraszają wszystkich chętnych do udziału, zapewniając, że wieczór ten będzie równie inspirujący jak poprzedni.
Źródło: facebook.com/RDK.Rzeszow
