Na rynku w Rzeszowie pojawiły się świąteczne stragany

W tym roku wszyscy możemy cieszyć się okresem świątecznym w spokojniejszej atmosferze, niż miało to miejsce w poprzednim roku. W wielu miejscowościach pojawiły się świąteczne miasteczka. Również w Rzeszowie na rynku możemy znaleźć ozdoby świąteczne, rękodzieła oraz jedzenie.

Atrakcje świąteczne na rzeszowskim rynku

W tym roku wszyscy miłośnicy zimowego klimatu mają naprawdę z czego się cieszyć. Wszystkie imprezy świąteczne odbywają się zgodnie z planem, a na domiar wszystkiego również pogoda dopisała. Warunki pogodowe są wręcz wymarzone. Spadł śnieg, a na zewnątrz panuje delikatny mróz.

W taką pogodę naprawdę warto było odwiedzić rzeszowski rynek, na którym pojawiły się ozdoby świąteczne, przysmaki z okazji świąt, czy też wyjątkowe rękodzieła. Nie mogło zabraknąć także klasycznego grzanego wina oraz diabelskiego młynu. Podobne atrakcje świąteczne przygotowano także w Kwidzynie, gdzie także odbył się jarmark bożonarodzeniowy.

Bożonarodzeniowy jarmark w Rzeszowie

Świąteczne atrakcje pojawiły się na rzeszowskim rynku już w sobotę 4 grudnia. Dla wielu osób jest to przede wszystkim idealna okazja na zakup różnych akcesoriów, drobiazgów i upominków świątecznych. Z kolei inni pojawiają się na jarmarku również z powodu wyjątkowego klimatu, którego ciężko zaznać gdziekolwiek indziej.

Warto dodać, że w grudniu na rynku odbędzie także wiele innych imprez związanych z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym. Przykładowo już w niedzielę, dnia 5 grudnia, odbędzie się uroczystość rozdania prezentów przez Świętego Mikołaja. Oprócz tego zaplanowano również występy artystyczne, plenerowe kino dla dorosłych oraz dla dzieci oraz miejska wigilia zaplanowana na 17 grudnia. Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie będzie stacjonować do czwartku 23 grudnia.