Na Rynku w Rzeszowie pojawi się świąteczna ciężarówka Coca-Coli

Jak co roku, tak samo i w tym roku ciężarówka Coca-Coli kursuje po całym kraju. Już niedługo, ponieważ już w poniedziałek, dnia 12 grudnia, ciężarówka pojawi się na Rynku w Rzeszowie.

Ciężarówka Coca-Coli na Rynku w Rzeszowie dzięki internetowemu głosowaniu

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli zawita na rzeszowski Rynek przede wszystkim dzięki internautom, którzy dzielnie głosowali w internetowej ankiecie. Otóż o wyborze 10-ciu polskich miast decydowała właśnie internetowa ankieta.

Trasa po Polsce świątecznej ciężarówki Coca-Coli rozpoczęła się dnia 1 grudnia. Jak już wiemy, mieszkańcy Rzeszowa będą mogli spotkać ciężarówkę znanej marki w świątecznej aranżacji już w poniedziałek, dnia 12 grudnia. Dokładnie będzie ona tam stacjonowała od godziny 15:00 do godziny 20:00.

Warto dodać, że osoby, które tego dnia pojawią się w tym miejscu, będą mogli liczyć nie tylko na bliskie spotkanie ze świąteczną ciężarówką. Oprócz tego będą mogli także odbyć wirtualną przejażdżkę saniami Mikołaja, czy też będą mogli odwiedzić pokój Świętego Mikołaja, a więc miejsce, w którym będzie można zrobić sobie zdjęcie właśnie z Mikołajem. Warto dodać, że oprócz tego będą także inne atrakcje dla dorosłych i dla dzieci. Mowa o specjalnej fotobudce 360, która umożliwi nagranie nawet filmików, czy też o opowiadaniach dotyczących muzyki rozrywkowej powiązanej ze świętami.