Atrakcje dla dzieci w Rzeszowie podczas ferii zimowych

Ferie zimowe nadchodzą wielkimi krokami. Co podczas tego okresu będą mogli robić najmłodsi w Rzeszowie? Okazuje się, że mają dość sporo opcji do wyboru.

Ferie zimowe – jakie atrakcje są przygotowane dla dzieci?

Przede wszystkim rodzice będą mogli spędzić ten czas w spokoju, ponieważ mogą zapisać swoje dzieci na półkolonie. Są one organizowane w aż 11 filiach RDK. Podczas takich półkolonii dzieci mogą brać udział chociażby w różnego rodzaju warsztatach związanych z karate, rzeźbieniem, czy też nauką capoeiry. Oprócz tego jak co roku organizowane będą wspólne wyjścia do kina i teatru, a także inne atrakcje.

Warto dodać, że również dorośli będą mieli co robić podczas tego okresu. Seniorzy mogą skorzystać ze specjalnych zajęć na siłowniach i nie tylko. Dzięki temu będą mogli zaczerpnąć techniki dotyczącej rozciągania, jogi, czy też aerobiku. Seniorzy mogą także udać się na potańcówki i inne wydarzenia, o których na pewno w kolejnych dniach będzie jeszcze więcej informacji.

Dodajmy jeszcze, że podczas pierwszego tygodnia ferii na basenie przy ulicy Ks. Jałowego dostępny będzie specjalny wodny tor przeszkód. Będzie można z niego korzystać właśnie podczas pierwszego tygodnia ferii zimowych.