Stal Rzeszów zwycięża w pierwszym meczu rundy wiosennej w rozgrywkach Fortuna 1. Liga

Skromnym, lecz bardzo ważnym zwycięstwem zakończył się sobotni mecz w Rzeszowie pomiędzy Stalą Rzeszów a Puszczą Niepołomice. Bramkę na wagę zwycięstwa w tym spotkaniu zdobył Andrej Prokić.

Ciężki mecz w Rzeszowie

W ostatnim czasie pisaliśmy o tym, że podczas sobotniego spotkania Stali Rzeszów z Puszczą Niepołomice będzie w końcu na stadionie herb Stali. I pisaliśmy, że sobotni mecz będzie ciężki. No i tak było, ponieważ mecz w Rzeszowie z Puszczą Niepołomice na pewno nie miał być łatwy. W końcu to wicelider rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Dlatego wszyscy oczekiwali od zawodników i trenera Stali Rzeszów, że wzniosą się oni na wyżyny swoich możliwości i wygrają to spotkanie. I tak też się stało, chociaż na początku to goście mieli kilka okazji do zdobycia bramki.

Ostatecznie bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył Andrej Prokić, który zwycięską bramkę zdobył w 73. minucie tego meczu. Wykończył on akcję, w której asystował mu Bartłomiej Poczobut. W końcówce meczu Puszcza starała się stworzyć zagrożenie pod bramką gospodarzy, jednak rzeszowianie dobrze zaczęli kontrolować boiskowe wydarzenia i dowieźli do końca zwycięski rezultat.