Druga edycja Husowskiego Miodobrania – święto miodu i lokalnej kultury

23 lipca, miłośnicy pszczelarstwa i lokalnych wyrobów zebrały się na drugim Husowskim Miodobraniu. Wydarzenie to przyciągnęło wystawców z różnych rejonów okolicy, którzy przybyli, aby zaprezentować swoje rękodzieło i produkty.

Miodobranie jest nie tylko uczciwym świętem miodu, ale także festiwalem dla całych rodzin. Szereg stoisk umożliwiał gościom zapoznanie się z różnorodnymi produktami, które oferowali lokalni pszczelarze. Mogli oni nie tylko podziwiać te wyroby, ale również je nabyć.

Jednak impreza to nie tylko handel i prezentacje. Na miejscu można było doświadczyć prawdziwej, lokalnej kultury, poprzez występy kapel podwórkowych oraz zespołów działających pod egidą Centrum Kultury. Te muzyczne urozmaicenia dostarczyły dodatkowej radości dla odwiedzających.

Organizatorzy pamiętali również o najmłodszych uczestnikach imprezy. Specjalnie dla nich przygotowano różnego rodzaju animacje oraz dmuchańce. Jedną z atrakcji były przejazdy konikiem, co z pewnością dostarczyło dzieciom wiele emocji i niezapomnianych wrażeń.