Zapowiedź Podkarpackiego Bazarku i Finału Wojewódzkiego Konkursu Kulinarnego

Pragniemy poinformować, że w najbliższą sobotę, dokładnie 5 sierpnia, w godzinach od 12:00 do 17:00, odkryjcie smaki regionalne na Podkarpackim Bazarku. Wydarzenie to odbędzie się w Boguchwale, w siedzibie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, zlokalizowanym przy ulicy Suszyckich numer 9. Na zainteresowanych czeka mnóstwo atrakcji!

Bazar kusić będzie bogatą ofertą produktów regionalnych, które stanowią kwintesencję naszego lokalnego dziedzictwa kulinarngo. Miłośnicy tradycyjnej kuchni będą mogli zaopatrzyć się w szereg wyjątkowych produktów. Do kupienia będą tradycyjne wędliny, aromatyczne sery, chleby pieczone według starych receptur, różnorodne przetwory oraz cała gama słodkości. To wydarzenie zdecydowanie warto odwiedzić!

Jednak Podkarpacki Bazar to nie tylko miejsce handlu. W trakcie tego wydarzenia zaplanowany jest również Finał Wojewódzki Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pod hasłem „Bitwa regionów”. To doskonała okazja do śledzenia rywalizacji lokalnych mistrzyń kuchni i posmakowania ich kulinarnej twórczości.