Debata o Podkarpackim Centrum Lekkiej Atletyki w Rzeszowie

Podczas niedawnej konferencji prasowej, wiceprezydentka miasta Rzeszowa – Jolanta Kaźmierczak, wyraziła swoje zastrzeżenia co do zarządzania działkami miejskimi. Przekazywała, że lokalna administracja nie zastosowała wszelkich dostępnych środków, aby odzyskać tereny, które były planowane do wymiany z deweloperem podczas ostatniego spotkania rzeszowskiej Rady Miasta.

Mimo, iż prezydent miasta Rzeszowa jest przekonany o skuteczności swoich działań, twierdząc, że „udało mu się pokonać trudności”, budowa Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki zlokalizowanego przy ulicy Wyspiańskiego może nadal okazać się źródłem problemów.

Zobacz także: Uniwersytet Rzeszowski wkrótce powita nowego rektora. Pierwszy kandydat właśnie ogłosił swoją kandydaturę na to stanowisko.

Rozwojowe przedsięwzięcia w Rzeszowie – na horyzoncie powstaje Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki. Obecny proces budowy tego obiektu przebiega na dwóch płaszczyznach. Pierwsza z nich obejmuje kwestie wyboru wykonawcy na podstawie przetargu.