Stal Rzeszów zwiększa swoją passę zwycięstw na piłkarskim boisku

Pod wiodącym zarządzaniem Marka Zuba, drużyna piłkarska Stal Rzeszów zdobyła kolejne triumfy, tym razem pokonując Znicz Pruszków. To już ich trzecie z rzędu zwycięstwo, co jest pozytywnym znakiem przed nadchodzącymi derbami w piątek.

Mecz między Zniczem i Stalą, który miał miejsce w niedzielę, był pełen emocji i zaciętej rywalizacji. Obydwa zespoły wykazały się dobrze skonstruowanymi akcjami oraz stworzyły wiele korzystnych okazji do strzałów. Jednak to piłkarze z Rzeszowa okazali się bardziej skuteczni, zdobywając dwie bramki jeszcze przed przerwą.

Pierwszy celny strzał nastąpił po fenomenalnej asyście Sebastiena Thilla, który wykorzystał zagranie piętą. Jezus Diaz, który po raz pierwszy pojawił się na boisku w rundzie wiosennej, wykorzystał tę okazję i strzelił z ostrego kąta. Piłka odbiła się od innego gracza i wpadła do bramki przeciwnika.

Niedługo po pierwszym sukcesie, gospodarze podwoili swoją przewagę dzięki szybkiemu kontratakowi zainicjowanemu przez Krystiana Wachowiaka. Po wymianie siedmiu podań, piłka wróciła do Thilla, który idealnie podał ją do wbiegającego w pole karne Adrianna Bukowskiego. Ten, z zachowaniem zimnej krwi, skierował piłkę prosto do siatki, zdobywając kolejną bramkę dla Stali.