Niezapomniana tragedia: Wakacje 18-letniej Natalii zakończyły się w przerażający sposób

Jasna jak słońce, pełna życia i kwitnąca młodość 18-letniej Natalii została brutalnie przerwana, kiedy jej chłopak, 23-letni Norbert Z., odebrał jej życie. Młoda kobieta doświadczyła strasznych tortur przed swoją niewyobrażalną śmiercią. Norbert Z., główny podejrzany, czeka teraz na prawomocny wyrok sądu.

W maju 2021 roku narastały napięcia w mieszkaniu przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Tam mieszkała młoda para – Natalia, wiejska dziewczyna z Podkarpacia, która właśnie skończyła 18 lat, oraz jej dwuletni starszy chłopak, Norbert, pochodzący z Bielska-Białej. Nikt nie przewidział jednak, że Norbert sprawi swojej dziewczynie taki koszmar.

„Z zebranych dowodów wynika, że oskarżony zaplanował zbrodnię na swojej partnerce z wyprzedzeniem. Wydaje się, że motywem mógł być patologiczna zazdrość” – wyjaśnił Krzysztof Ciechanowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Zgodnie z relacją śledczych, Norbert Z. brutalnie zaatakował Natalię dwoma nożami, zadając jej dziesiątki ciosów w klatkę piersiową, szyję i ręce, kiedy desperacko próbowała się obronić. Kiedy Natalia, w ostatnich chwilach swojego życia, próbowała uciec, okrutnik udusił ją, powodując złamanie kości gnykowej i krwotoki zewnętrzne i wewnętrzne. To spowodowało nagle i przerażające zakończenie życia młodej 18-latki.