Zwiększona ilość hulajnóg

Alternatywą dla poruszania się autem jest nie tylko autobus, rower czy deskorolka, ale również elektryczna hulajnoga! Jednocześnie to świetna rozrywka. Korzystają z niej nie tylko najmłodsi, ale również dorośli. W pewien sposób pojazd ten łączy pokolenia. Jej użytkowanie nie jest trudne. Charakteryzuje ją zwinność, stabilność i skrętność. Można powiedzieć, że stajemy na niej i od razu wiemy co robić.

Blinkee zwiększyła liczbę hulajnóg w Rzeszowie ze 100 do 230. Przełożyło się to na zmniejszenie cen za wypożyczenia. Opłata startowa przestała być pobierana, a minuta jazdy kosztuje teraz 39 groszy. Oferta ta będzie obowiązywać do odwołania. Tak ogromne zwiększenie ilości hulajnóg nastąpiło przez to, iż rzeszowianie intensywnie z nich korzystają. Nie ma co się dziwić. Dzięki nim można sprawnie omijać korki i zaoszczędzić bardzo dużo czasu.

Warto pamiętać o tym, że sytuacja epidemiologiczna nie jest stabilna. W czasie korzystania z hulajnóg pamiętajmy o środkach ostrożności, takich jak: jednorazowe rękawiczki czy odkażanie dłoni.