Niesamowity występ rolkarzy w Rzeszowie

W niedzielę 19 września wszyscy zgromadzeni na parkingu Podpromie w Slalom Parku w Rzeszowie mogli obserwować niesamowite popisy rolkarzy. Przed publicznością wystąpili medaliści mistrzostw Polski z rzeszowskiej Szkółki Rolkowej Wodzu. Oprócz tego zaprezentował się także Jakub Flaga, popisując się niesamowitym skokiem przez samochód.

Najlepsi rolkarze w Slalom Parku na parkingu Podpromie w Rzeszowie

Wielu mieszkańców Rzeszowa oraz okolicznych miejscowości postanowiło spędzić tę wrześniową niedzielę w jak najbardziej aktywny sposób. Obserwowanie najlepszych rolkarzy, a więc medalistów mistrzostw Polski z pewnością mogło zmotywować niejedną osobę do rozpoczęcia uprawiania sportu. I to nie tylko jazdy na rolkach, lecz także wielu innych, równie ciekawych i ambitnych dyscyplin.

Skupmy się jednak na szczegółach wydarzeń z dnia 19 września. Rolkarze wystąpili tego dnia na rzeszowskim Slalom Parku w ramach wydarzenia, jakim było Hulaj w Rzeszowie. Wydarzenie Hulaj zostało zorganizowane w ramach Tygodnia Mobilności. Jak sama nazwa wskazuje, wydarzenie samo w sobie miało za zadanie zachęcić wszystkie osoby do aktywności sportowej oraz mobilności. Występ rolkarzy był doskonałym dowodem na to, co może wyczyniać człowiek, jeśli tylko bardzo tego chce i odpowiednio długo będzie trenować. Warto dodać, że rolkarze zaprezentowali się nawet pomimo złych warunków atmosferycznych. Niestety z powodu złej pogody nie udało się doprowadzić do skutku wielu innych atrakcji, które zaplanowano na ten dzień.

Kewin Subkowski

Czytaj poprzedni

Wypadek samochodowy na ulicy Kwiatkowskiego

Czytaj kolejny

Poruszanie się po Rzeszowie – zakupy, jedzenie, hotele i wszystko co warto wiedzieć