Niesamowity występ rolkarzy w Rzeszowie

W niedzielę 19 września wszyscy zgromadzeni na parkingu Podpromie w Slalom Parku w Rzeszowie mogli obserwować niesamowite popisy rolkarzy. Przed publicznością wystąpili medaliści mistrzostw Polski z rzeszowskiej Szkółki Rolkowej Wodzu. Oprócz tego zaprezentował się także Jakub Flaga, popisując się niesamowitym skokiem przez samochód.

Najlepsi rolkarze w Slalom Parku na parkingu Podpromie w Rzeszowie

Wielu mieszkańców Rzeszowa oraz okolicznych miejscowości postanowiło spędzić tę wrześniową niedzielę w jak najbardziej aktywny sposób. Obserwowanie najlepszych rolkarzy, a więc medalistów mistrzostw Polski z pewnością mogło zmotywować niejedną osobę do rozpoczęcia uprawiania sportu. I to nie tylko jazdy na rolkach, lecz także wielu innych, równie ciekawych i ambitnych dyscyplin.

Skupmy się jednak na szczegółach wydarzeń z dnia 19 września. Rolkarze wystąpili tego dnia na rzeszowskim Slalom Parku w ramach wydarzenia, jakim było Hulaj w Rzeszowie. Wydarzenie Hulaj zostało zorganizowane w ramach Tygodnia Mobilności. Jak sama nazwa wskazuje, wydarzenie samo w sobie miało za zadanie zachęcić wszystkie osoby do aktywności sportowej oraz mobilności. Występ rolkarzy był doskonałym dowodem na to, co może wyczyniać człowiek, jeśli tylko bardzo tego chce i odpowiednio długo będzie trenować. Warto dodać, że rolkarze zaprezentowali się nawet pomimo złych warunków atmosferycznych. Niestety z powodu złej pogody nie udało się doprowadzić do skutku wielu innych atrakcji, które zaplanowano na ten dzień.