Zderzenie aż trzech samochodów na alei Rejtana w Rzeszowie

W niedzielny wieczór na alei Rejtana w Rzeszowie doszło do dość poważnego zdarzenia drogowego. Uczestniczyły w nim aż trzy samochody osobowe. Jak wynika z pierwszych informacji, mniej więcej około godziny 20:50 dokładnie na skrzyżowaniu ulic Wierzbowej i Rejtana jeden z pojazdów uderzył w dwa inne pojazdy. Do zderzenia doszło najprawdopodobniej wskutek utraty panowania jednego z kierowców nad samochodem marki BMW. W wyniku tego doszło do zderzenia z dwoma innymi pojazdami, które czekały na skrzyżowaniu na zielone światło.

Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w inne samochodu znajdujące się na skrzyżowaniu

Na miejscu zdarzenia od razu pojawili się funkcjonariusze. W wyniku zdarzenia zablokowane zostały dwa pasy na alei Rejtana. Koniec końców żaden z uczestników tego zdarzenia drogowego nie odniósł obrażeń, przez co funkcjonariusze potraktowali to zdarzenie drogowe jako kolizja.

Obecnie policja prowadzi wciąż działania, dzięki którym będzie można ukarać mandatem sprawcę zdarzenia. Najprawdopodobniej jest nim 21-letni kierowca BMW, który jak już wiemy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w dwa inne pojazdy znajdujące się na skrzyżowaniu ulic Rejtana i Wierzbowej.