W najbliższą niedzielę startuje kolejna edycja Biegu Tropem Wilczym

Bieg Tropem Wilczym po raz kolejny startuje w najbliższą niedzielę, dnia 5 marca. Jest to bieg, którego celem jest upamiętnienie żołnierzy wyklętych. Po raz kolejny edycja tego biegu odbędzie się w Rzeszowie.

Bieg Tropem Wilczym w Rzeszowie

Oficjalny start biegu odbędzie się na bulwarach w Rzeszowie. To właśnie tam znajdować będzie się miasteczko biegacza. Otwarcie miasteczka nastąpi o godzinie 12:00. Wszystkie osoby, które chciałyby wziąć udział w biegu, mają czas do 12:15, aby odebrać pakiety startowe. Warto dodać, że pakiety startowe dla zainteresowanych są darmowe. W skład pakietu startowego wchodzi nie tylko koszulka biegowa, ale również medal na pamiątkę oraz niespodzianka.

Dodajmy, że Bieg Tropem Wilczym odbędzie się nie tylko w Rzeszowie, ale również i w wielu innych miejscowościach w regionie. Są to takie miejscowości jak Przemyśl, Ustrzyki Dolne, Lesko, Dynów, czy też Sędziszów Małopolski. Więcej informacji na temat nadchodzących biegów, które będą upamiętniać żołnierzy wyklętych znajdziemy na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.