Poszukiwanie nowego trenera dla Stali Rzeszów

Po zakończeniu sezonu w drużynie piłkarskiej Stal Rzeszów pozostaje wiele niewiadomych, a jednym z kluczowych zagadnień jest znalezienie nowego szkoleniowca. Według naszych źródeł, kierownictwo Stali chciało zatrudnić Jacka Magierę, jednak ostatecznie on kontynuuje swoją pracę jako trener Śląska Wrocław po utrzymaniu tego zespołu. W związku z tym trwają obecnie poszukiwania odpowiedniego trenera dla rzeszowskiego klubu.

Szybko rozeszły się również plotki na temat ewentualnego pozostania obecnego trenera Myśliwca w klubie, ale sam szkoleniowiec dementuje te doniesienia. Mimo że jego oficjalny kontrakt jako trener obowiązuje jeszcze przez rok, to po rozmowach z prezesem Rafałem Kaliszem Myśliwiec czeka tylko na oficjalne zakomunikowanie zwolnienia.

Myśliwiec wyraża swój niepokój i zaskoczenie sytuacją, zadając pytanie co mogło się zmienić przez ostatni miesiąc, skoro przed miesiącem uznano, że jego odejście będzie korzystne dla klubu. Trener podkreśla, że wszelkie rozmowy i decyzje powinny być podejmowane w poważny i dojrzały sposób, uwzględniając interesy osób zaangażowanych oraz klubu. Zapewnia również, że nie podejmie decyzji pod wpływem emocji czy z powodu niepowodzenia cudzych planów.