Uroczystości z okazji 60-lecia Akademickiego Związku Sportowego w Rzeszowie

W miniony piątek, na terenie obiektów sportowych Politechniki Rzeszowskiej, miały miejsce uroczystości związane z jubileuszem 60-lecia istnienia rzeszowskiej sekcji Akademickiego Związku Sportowego (AZS). Wydarzenie to zgromadziło wielu uczestników oraz sympatyków sportu akademickiego.

W trakcie obchodów zorganizowano okolicznościową wystawę fotograficzną, na której można było zobaczyć zdjęcia ukazujące ważne momenty oraz osiągnięcia rzeszowskiego AZS-u na przestrzeni tych sześciu dekad. Ponadto, podczas uroczystości wyróżniono i uhonorowano osoby szczególnie zasłużone dla rozwoju tej organizacji sportowej, które swoim zaangażowaniem przyczyniły się do jej sukcesów.

Zwieńczeniem jubileuszowych obchodów było spotkanie pokoleń, które dało możliwość integracji między byłymi i obecnymi członkami rzeszowskiego AZS-u. Wspólne wspominanie oraz dzielenie się doświadczeniami były doskonałą okazją do celebrowania tego wyjątkowego jubileuszu i podkreślenia znaczenia sportu akademickiego w życiu zarówno studentów, jak i całej społeczności uczelni.

60-lecie rzeszowskiego Akademickiego Związku Sportowego to ważny moment dla lokalnego sportu, który pokazuje trwałość i siłę tej organizacji oraz jej nieoceniony wkład w aktywność fizyczną i rozwój sportowy wśród młodzieży akademickiej na przestrzeni lat.