Grzane Wino prezentuje: Kameralne ognisko na rzecz walki z zaburzeniami odżywiania

Pamiętna data 29 czerwca znalazła miejsce na kartach historii Dworu Ostoya w Jasionce, który stał się areną niecodziennego wydarzenia. Organizatorem spotkania była grupa muzyczna Grzane Wino, której pomysłem było stworzenie kameralnej atmosfery ogniska. Celem tej inicjatywy było zgromadzenie środków finansowych na realizację teledysku, mającego na celu ukazanie problemów związanych z zaburzeniami odżywiania.

Spotkanie odbyło się w przystępny i nieformalny sposób, bez zbędnego profesjonalnego nagłośnienia czy sceny. Całość opierała się na wspólnym spędzaniu czasu przy ognisku, gdzie współuczestniczyli zarówno bliscy przyjaciele zespołu, jak i osoby o wielkodusznym sercu, które pragnęły wnieść swój wkład w tę szczytną inicjatywę.

Wyróżniającym elementem tego wydarzenia był unikalny klimat panujący podczas ogniska. Towarzyszyły mu dźwięki utworów z repertuaru zespołu Grzane Wino, które wprowadzały uczestników w stan pełnej harmonii i wzajemnej życzliwości. Jednak najważniejszym elementem spotkania był autentyczny zapał do niesienia pomocy innym, co było głównym motywem zgromadzonych.