Filmowe wakacje w Kinie za Rogiem z mnóstwem atrakcji dla dzieci i młodzieży!

Zapraszamy do Kina za Rogiem, które przygotowało specjalny program na czas letnich ferii – FILMOWE WAKACJE z różnorodnymi wydarzeniami i rozrywkami! Każde siedem dni przerwy letniej zostanie poświęcone osobliwej tematyce, obejmującej między innymi opowieści o psach, pszczółkach czy podróżowaniu. W ramach każdej tematyki pokażemy animowane filmy oraz produkcje skierowane do całych rodzin, nawiązujące do wybranego tematu.

W ciągu weekendów zaplanowaliśmy dodatkowo spotkania z zawodowymi animatorami filmowymi. Będą oni dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o swojej pracy lub innej formie aktywności. Propozycja ta jest skierowana przede wszystkim do młodych widzów. Szczegółowy plan wydarzeń oraz repertuar znajdą Państwo na stronie internetowej naszego kina.

W związku ze Światowym Dniem Psa, który przypada na 1 lipca, przygotowaliśmy specjalne animacje i filmy dla familijne ukazujące czworonożne bohaterów. Natomiast 2 lipca o godzinie 11:00 zapraszamy na spotkanie z Bartłomiejem Ciupakiem, Przewodnikiem Psa. Podczas tego wydarzenia Bartłomiej opowie jak szkoli się psy, aby mogły ratować ludzi, szukać przestępców czy bronić swoich właścicieli. W odpowiedzi na pytanie, czy każdy pies może stać się bohaterem, dowiesz się na spotkaniu!