„Piknik Rodzinny 800+” w Rzeszowie: Zapraszamy do Ogrodów Bernardyńskich

Zaplanuj sobie już teraz sobotę, 15 lipca! To właśnie tego dnia, w malowniczych Ogrodach Bernardyńskich w Rzeszowie, odbędzie się „Piknik Rodzinny 800+”. Event ten został stworzony z myślą o najmłodszych mieszkańcach Rzeszowa, dla których przygotowano mnóstwo atrakcji.

Program pikniku jest niezwykle bogaty i różnorodny. Wśród planowanych punktów znalazły się m.in.: występy animatorów dziecięcych, pokazy sztuki iluzjonistycznej, a także popisy zabawne klauna. Dodatkowym urozmaiceniem dla wszystkich uczestników będą produkcje gigantycznych baniek mydlanych, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Jednak piknik to nie tylko rozrywka. W trakcie imprezy zaplanowano również edukacyjne elementy. Podkarpackie służby ratunkowe przekażą cenną wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy. To świetna okazja, aby zdobyć podstawowe umiejętności, które mogą uratować życie.

Na terenie eventu przewidziane są również tak zwane „dmuchańce”, czyli popularne zamki i zjeżdżalnie dmuchane dla dzieci. Aby umilić czas spędzony na pikniku, przygotowano stoiska z darmowymi przysmakami – lodami, watą cukrową oraz popcornem. Z pewnością będzie to dzień pełen radości i dobrej zabawy dla całej rodziny.