Weekendowa potańcówka w stylu country w Rzeszowie

Pragnący dobrej zabawy i tanecznych emocji mieszkańcy Rzeszowa, jak również odwiedzający to miasto turyści, zaproszeni są do udziału w plenerowej Potańcówce Miejskiej. Ta wyjątkowa impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 lipca, na rzeszowskich Bulwarach, w Parku Kultury i Wypoczynku. Zorganizowana przez Rzeszowski Dom Kultury potańcówka przyjęła styl country, co z pewnością doda jej niepowtarzalnego charakteru.

Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 16:00 i potrwa aż do 22:00. Czas ten z pewnością upłynie pod znakiem energicznej muzyki oraz tańca. Organizatorzy serdecznie zachęcają do udziału – przypominając, że uczestnictwo w tej wydarzeniu jest całkowicie darmowe.

Rzeszowski Dom Kultury podkreśla, że potańcówka to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, co sprzyja nie tylko dobremu samopoczuciu, ale także ogólnemu zdrowiu. Dodatkowo, taka forma rozrywki promuje nawiązywanie nowych znajomości i integrację społeczną. Wydarzenie to ma więc nie tylko funkcję rozrywkową, ale także społeczną – podsumowują organizatorzy.