Amerykańskie rytmy zawładnęły Rzeszowem: Potańcówka Country zorganizowana przez RDK

Tradycyjne potańcówki rzeszowskie, które są integralną częścią kalendarza imprez Rzeszowskiego Domu Kultury (RDK), zawsze przyciągają rzesze entuzjastów tańca i muzyki. Każda edycja tego wydarzenia jest unikalna i pamiętana przez uczestników. Te wydarzenia to prawdziwe święto dla mieszkańców miasta i gości.

22 lipca, w ramach obchodów Pikniku amerykańskiego, odbyła się wyjątkowa edycja potańcówki. Wydarzenie to było finałem Kursu Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International”, zapewniającego uczestnikom dogłębną i interaktywną naukę języka angielskiego i amerykańskiej kultury. Ta specjalna potańcówka była nie tylko przestrzenią do nauki i rozmów w języku angielskim, ale również doskonałą okazją do tańca i zabawy.

Tego dnia, od wczesnych godzin popołudniowych, parkiet potańcówki napełnił się tancerzami, którzy bawili się przy muzyce inspirowanej kulturą country. Nie tylko utwory country, ale także inne znane przeboje amerykańskie, tworzyły akompaniament dla tancerzy. Ta wyjątkowa atmosfera country sprawiła, że wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczestników, którzy tańczyli nieprzerwanie od początku aż do końca imprezy.