Kontynuacja niekonwencjonalnych wakacji kinowych: Tydzień z kotkami w Kino za Rogiem Cafe

Kino za Rogiem Cafe, znane z inicjowania oryginalnych projektów filmowo-edukacyjnych, postanowiło wzbogacić swoją ofertę o kolejne wydarzenie tematyczne. Tym razem, w ramach swojej niezwykłej serii kinowych atrakcji letnich, zaprosiło gości na wyjątkowy „Tydzień z Kotkami”.

Ten specjalny tydzień był wypełniony pokazami bajek i filmów, gdzie głównym motywem były te urocze, domowe zwierzęta. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogli podziwiać różnorodne produkcje, w których koty stanowiły centralną postać bądź odgrywały kluczową rolę.

Jednak to nie wszystko. 22 lipca gościnnie wystąpiła przedstawicielka Fundacji Felineus, która poprowadziła interesujące spotkanie poświęcone opiece nad kotami. Przeznaczone było ono dla wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat tych zwierząt – zarówno podczas wakacji, jak i przez cały rok.

Spotkanie z przedstawicielką fundacji nie ograniczało się tylko do wykładu. Włączono również elementy zabawy edukacyjnej skierowanej do najmłodszych uczestników. Gry te miały na celu nauczenie dzieci jak prawidłowo dbać o te czworonożne stworzenia oraz promować odpowiedzialność za swoje futerkowe przyjaciele.