"Bawimy się i gramy bo zabawy zaczynamy" – Letnie spotkanie plenerowe dla dzieci w Rzeszowie

Placówka nr 10 Wojewódzkiej oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie zorganizowała letnie spotkanie na świeżym powietrzu o nazwie “Bawimy się i gramy bo zabawy zaczynamy” skierowane do najmłodszych. To wydarzenie miało miejsce w ramach szerszego programu o nazwie „atrakcje na wakacje”, który ma za zadanie urozmaicić czas wolny dzieci spędzany w mieście Rzeszowie.

Podczas tego letniego spotkania, młodzi uczestnicy mieli okazję doświadczyć różnorodnych atrakcji. Były to między innymi animacje, a nawet zabawa przy dźwiękach muzyki. Organizatorzy zaplanowali również unikalny pokaz bajek mydlanych, które z pewnością zapadły w pamięć wszystkich obecnych. Ale to nie wszystko, bowiem ilość dodatkowych atrakcji była naprawdę ogromna!

Najbardziej radosnym punktem spotkania była obecność postaci znanej wszystkim dzieciom – Myszki Miki. Uczestników spotkania niesamowicie ucieszyło, że mogli wspólnie bawić się z tą sympatyczną postacią.

Ważne jest to, że udział w tym wydarzeniu był całkowicie bezpłatny. Każde dziecko mogło skorzystać z tego letniego spotkania, niezależnie od zasobności portfela rodziców.