Wisła Kraków: Komplet biletów na mecz otwarcia sezonu 2023/2024

Wszystkie bilety na nadchodzący sobotni mecz piłki nożnej między Wisłą Kraków a Stalą Rzeszów zostały wyprzedane. Wiadomość o wyprzedaniu całej puli biletów na to spotkanie, które odbędzie się na stadionie przy ulicy Reymonta, przekazał klub Wisła Kraków. To pierwsze spotkanie domowe w sezonie 2023/2024 będzie obserwowane przez 32 tysiące kibiców! Jest to dotychczasowy rekord frekwencji nie tylko w I lidze, ale również we wszystkich oficjalnych rozgrywkach futbolowych w Polsce.

Niewielka niespodzianka, że bilety sprzedały się jak świeże bułeczki. Wisła Kraków zdecydowała się połączyć spotkanie ze Stalą Rzeszów z ceremonią pożegnania Jakuba Błaszczykowskiego. Uroczystość ta rozpocznie się o godzinie 17.15, dlatego warto dopełnić staranności i dotrzeć na stadion odpowiednio wcześnie. Klub zapowiada mnóstwo atrakcji związanych z tym pożegnalnym wydarzeniem, co zapewnia niezapomniane doświadczenia dla fanów „Białej Gwiazdy”.

Ostatnią część uroczystości muszą jednak dostarczyć sami gracze Wisły Kraków. Pierwsze dwa mecze nowego sezonu „Biała Gwiazda” rozegrała jako drużyna gościąca. Powodem była wymiana murawy na Stadionie im. Henryka Reymana. W sobotę zawodnicy będą mieli okazję zagrać na świeżo wymienionej murawie. Przeprowadzono już treningi na nowym boisku w piątek. W sobotnim meczu kibice z pewnością będą gorąco dopingować swoją drużynę. Po dwóch pierwszych spotkaniach, Wisła Kraków ma już na swoim koncie cztery punkty. Choć są faworytem walki ze stalowym rywalem, muszą to jeszcze potwierdzić wynikiem na boisku.