Triumfalne zwycięstwo Resovii II nad Koroną Rzeszów

Resovia II odniosła pierwsze spektakularne zwycięstwo, zdobywając pełną pulę punktów. Spotkanie z Koroną Rzeszów odbyło się na rodzimym stadionie drużyny z Rzeszowa i zakończyło się ich wyraźnym triumfem.

Zespół Korony Rzeszów walczył dzielnie aż do końca pierwszej połowy meczu, kończąc ją ze stratą jednego gola. To właśnie w 26. minucie spotkania Kacper Karcz, reprezentujący ekipę Resovii, podwyższył wynik meczu strzałem z rzutu karnego. Dopiero w drugiej części spotkania gospodarze przystąpili do niszczenia defensywy swoich rywali, zdobywając dodatkowe pięć bramek.

Ciekawostką meczu i jego prawdziwym punktem zwrotnym była ostatnia bramka, za którą odpowiadał Jakub Maćkowiak. Ostatecznie, wynik meczu między Resovią II a Koroną Rzeszów wyniósł 6:0, co oznacza ogromne zwycięstwo drużyny gospodarzy.

Wszystkie bramki dla Resovii zdobyli: Karcz, który uczynił to w 26. minucie z rzutu karnego (1:0); Marciniec, który trafił do siatki rywali dwukrotnie – w 51. oraz 63. minucie (2:0 i 3:0); Jaroch w 75. minucie (4:0); Rebisz w 76. minucie (5:0) oraz Maćkowiak, który postawił już ostateczny wynik meczu w 83. minucie (6:0).