Prezydent Rzeszowa zaprasza mieszkańców na spotkanie

Wraz z końcem wakacji, Prezydent Rzeszowa, Konrad Fijołek, kontynuuje swoją serię spotkań z mieszkańcami miasta, pod hasłem „#RzeszówToMy”. Po miesiącach letniego odpoczynku, cykl tych spotkań zostaje wznowiony.

Przedstawiciele osiedli Kotuli, Krakowska Południe oraz Przybyszówka będą mieli okazję porozmawiać z prezydentem już w najbliższy piątek, 15 września 2023 roku. Miejsce spotkania to Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 znajdująca się przy ulicy Błogosławionej Karoliny 21. Rozpoczęcie rozmów przewidziano na godzinę 16:00.

Będzie to nie tylko okazja do rozmowy z prezydentem. Od samego początku spotkania, czyli od godziny 16:00, dyżur pełnić będą pracownicy Urzędu Miasta Rzeszowa. Będą oni dostępni dla mieszkańców, by odpowiadać na pytania, przyjmować wnioski pisemne oraz informować o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Dodatkowo na miejscu będą stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych.

Oficjalny początek spotkania z prezydentem zaplanowano na godzinę 17:00, a jego zakończenie przewidziano na godzinę 19:00.