Ekscentryczna noc humoru z Krzysztofem Szczapą i Sergiejem Nowikowem w Rzeszowie

Pub Spółdzielczy w Rzeszowie stanie się 14 września o godzinie 19:30 miejscem, gdzie doświadczyć będzie można niesamowitego wieczoru, zdominowanego przez wybuchy śmiechu oraz zaskakujące zwroty akcji. Dla wszystkich fanów stand-up’u, na scenie pojawią się Krzysztof Szczapa i Sergiej Nowikow, dwóch przedstawicieli nowoczesnej komedii, których talent jest gwarancją niezapomnianych chwil pełnych humoru.

Krzysztof Szczapa to komik, który nie boi się przekraczać granic w swoim humorystycznym repertuarze. Jego żarty, często dotykające różnych grup społecznych czy poruszające tematy tabu, są nieprzewidywalne i potrafią zaskoczyć każdego słuchacza. Szczapa zdobył uznanie na scenie komediowej, zdobywając nagrody podczas IV i VII edycji OPEN MIC BATTLE oraz zwyciężając w lubelskim etapie BITWY KOMIKÓW. Jego dowcip o toalecie w Poznaniu stał się kultowy i jest znany na terenie całego kraju.

Drugim komikiem tego wieczoru będzie Sergiej Nowikow. Jest on niekwestionowanie najlepszym (oraz jedynym) komikiem z Siedlec. Nowikow, który jest również założycielem klubu Standup Siedlce, od dwóch lat regularnie występuje na scenach całego kraju. Jego występy są równie atrakcyjne dla Polaków, do których zwraca się po polsku, jak i dla migrantów ze wschodu, do których przemawia po rosyjsku. Swój humor czerpie przede wszystkim z relacji międzyludzkich, stereotypów narodowych oraz codziennych sytuacji.