Decydujące dni głosowania na projekty w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2024

Zachęcamy do udziału w finale głosowania na propozycje zgłoszone do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego planowanego na rok 2024. Proces wyboru projektów rozpoczął się 8 września i zbliża się ku końcowi, bowiem ostateczny termin przyjmowania głosów upływa właśnie w najbliższą niedzielę, 8 października.

Uwaga mieszkańcy Rzeszowa! To ostatnia szansa, abyście mogli zapewnić swoim ulubionym inicjatywom finansowanie z budżetu miasta na następny rok. Głosować można jeszcze tylko do niedzieli, a Wasze decyzje mogą przesądzić o realizacji wybranych przez Was projektów. Proces głosowania jest prosty i został dostosowany do różnych preferencji.

Istnieją dwa możliwe kanały oddania swojego głosu. Pierwszy to metoda elektroniczna, która umożliwia oddanie głosu za pośrednictwem strony internetowej urzędu miasta. Druga opcja to tradycyjne głosowanie papierowe. Formularze do głosowania są dostępne w Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, które zlokalizowane są w popularnych galeriach handlowych: Nowy Świat, Millenium Hall, Galeria Rzeszów oraz Plaza. Wybór należy do Was!