Napad nożownika w Brzozowie: 43-latek rani mieszkańca powiatu, ofiara przeżywa

W Brzozowie doszło do groźnego incydentu. Mężczyzna w wieku 43 lat zaatakował i zranił nożem innego mieszkańca tego samego powiatu podczas nocnej awantury w sobotę. Na szczęście, obrażenia jakie doznała ofiara nie okazały się śmiertelne, a poszkodowany został natychmiast przewieziony do najbliższego szpitala. Napastnik nie zdołał uciec przed sprawiedliwością – został zatrzymany przez funkcjonariuszy jeszcze tej samej nocy.

Służby dyżurne Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie otrzymały zgłoszenie o zaatakowanym mężczyźnie około godziny 22:00 w sobotni wieczór. Policjanci bez zwłoki udali się na miejsce zdarzenia, aby zabezpieczyć dowody i udzielić pomocy rannemu.

Na miejscu zastali poszkodowanego – mężczyznę w wieku 39 lat. Po przeprowadzeniu pierwszych czynności, potwierdził on, że padł ofiarą ataku nożownika, który dźgnął go w okolicach klatki piersiowej. Funkcjonariusze szybko rozpoczęli poszukiwania sprawcy i już po 40 minutach zatrzymali go w rejonie miasta. Zatrzymany okazał się być 43-letnim mieszkańcem powiatu brzozowskiego, który teraz będzie musiał odpowiadać za swoje czyny przed sądem.