Piotr Płoch znany pod pseudonimem Brodinio jest poszukiwany za przestępstwa narkotykowe

W Rzeszowie, funkcjonariusze lokalnej Komendy Wojewódzkiej Policji, dokładniej Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób, prowadzą intensywne poszukiwania. Ten znany też jako Brodinio mężczyzna jest poszukiwany na podstawie listu gończego. Zarzuca mu się założenie i kierowanie grupą przestępczą o zorganizowanym charakterze. Działalność tej grupy była powiązana z nabywaniem, transportem oraz wprowadzaniem do obrotu dużych ilości narkotyków.

Za emisją listu gończego odpowiada Zachodniopomorski XI Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie. Szukają one 43-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jak podaje policja, oskarżenia postawione wobec mężczyzny dotyczą założenia i dowodzenia zbrojną grupą przestępczą. Wskazuje się, że ich działania obejmowały kupno, transport oraz wprowadzenie do obiegu dużej ilości narkotyków.

Płoch, znany lepiej jako Brodinio, jest popularnym twórcą muzycznym, który ma liczne kontakty w środowisku artystycznym i sportowym. Aktywnie działa na platformach społecznościowych. Według informacji dostępnych na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Płoch utrzymuje relacje z osobami związanymi z branżą muzyczną i mieszanych sportów walki.