CH Plaza Rzeszów: Trzy nowe marki dołączają do grona najemców, a kilka innych przedłuża swoją obecność na lata

Rok 2023 kończy się dla CH Plaza Rzeszów pozytywnym bilansem. Centrum handlowe może pochwalić się trzema nowymi najemcami i kilkoma firmami, które zdecydowały się na kontynuację swojej działalności w centrum na kolejne lata.

W ciągu tego roku, do listy najemców CH Plaza Rzeszów dołączyły kilka popularnych marek. Między innymi, salon jubilerski W.Kruk, Kodano Optyk oraz kwiaciarnia Bukiet z Miłości otworzyły tam swoje nowoczesne punkty sprzedaży. Dodatkowo, takie firmy jak Sephora, Smyk, Vissavi, Yes czy Verona, postanowiły przedłużyć swoje umowy najmu na następne lata.

Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów, podkreśla, że mijający rok przyniósł wiele korzystnych zmian dla centrum handlowego. Poza tymi sukcesami, zarządca obiektu – Keen Property Management, ma również kolejne powody do zadowolenia.

„Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym rozszerzeniu naszego portfolio. Do naszych najemców dołączają: ArcadeBee, salon prasowy Trafika oraz znana marka z branży turystycznej, TUI. Możemy również ogłosić, że przedłużono umowy o kolejne 5 lat, a w niektórych przypadkach nawet gwarantowano obecność na 10 lat, jak na przykład RTV Euro AGD czy popularny sklep sportowy Martes Sport. Mimo tych osiągnięć, nadal nie spoczywamy na laurach i mam nadzieję, że już niebawem będziemy mogli podzielić się informacjami o kolejnych nowościach” – wyjaśnia Jamrozik.