Marka Reserved z nowym salonem w Rzeszowskiej Galerii

Odnawiając swoją obecność w Rzeszowie, marka Reserved teraz obsługuje klientów na dwóch poziomach – 0 i -1 – w miejscowej galerii handlowej. Wiadomość o otwarciu najnowszej lokalizacji Reserved została gorąco podana do wiadomości publicznej przez Galerię Rzeszów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Galeria Rzeszów, która jest znanym miejscem zakupów od momentu swojego otwarcia w 2012 roku, jest domem dla wielu znanych marek. Wśród najemców tego obiektu handlowego znajdują się: MODIVO, HalfPrice, CCC, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, H&M, New Yorker, Mohito, Reserved i House – który jest największym sklepem tej marki w Polsce. To tutaj również mieści się Pandora, Apart, W.Kruk, Swarovski, Smyk Mega Store, Empik Future Store oraz RTV Euro AGD.

Reserved to popularna polska marka odzieżowa należąca do grupy LPP. Ta firma odzieżowa działa na rynku od ponad 30 lat i jest jednym z liderów branży modowej w Polsce. Groupa LPP oprócz Reserved posiada również takie marki jak House, Sinsay, Mohito i Cropp.