Zmiana w funkcjonowaniu linii kolejowej numer 106 – autobusy zastępcze za pociągi

Linia kolejowa numer 106, obsługująca trasę Rzeszów Główny – Strzyżów nad Wisłokiem, będzie poddawana pracom technicznym. Planowane działania spowodują tymczasowe zawieszenie dwóch połączeń kolejowych w dniach 13 i 14 grudnia 2023 r. Na czas przeprowadzania prac, przewoźnik wprowadzi autobusową komunikację zastępczą (AKZ).

Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące zastępczych połączeń autobusowych na trasie Rzeszów Główny – Strzyżów nad Wisłokiem:

1. Autobus zastępczy numer 30951 o symbolu AKZ wyrusza z Rzeszowa Głównego o godzinie 4:19 i dociera do Strzyżowa nad Wisłokiem o godzinie 5:02.
2. Autobus powrotny o numerze 30902 i symbolu AKZ opuszcza Strzyżów nad Wisłokiem o godzinie 5:50, a do Rzeszowa Głównego przyjeżdża o godzinie 6:34.

Ważne jest, aby pasażerowie byli świadomi, że miejsca zatrzymań autobusów AKZ różnią się od tych obsługiwanych przez pociągi. Należy zwrócić uwagę, że w ramach komunikacji zastępczej nie będzie możliwości przewozu rowerów.

Przewoźnik Polregio przeprasza za wszelkie utrudnienia spowodowane zmianami i prosi o uwzględnienie dodatkowego czasu na podróż. Aby na bieżąco śledzić zmiany w rozkładzie jazdy oraz poznać szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji przystanków autobusowych AKZ, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej przewoźnika lub korzystania z oficjalnej aplikacji mobilnej Polregio.