Koncert kolęd "Serca Sercom" w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie na rzecz Domu Dziecka w Strzyżowie

Wychodząc naprzeciw duchowi świąt Bożego Narodzenia, Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie stał się miejscem, gdzie odbędzie się koncert „Serca Sercom”. Wydarzenie, którego celem jest zebranie funduszy na wsparcie podopiecznych Domu Dziecka w Strzyżowie, zorganizowane zostało przez dziennikarzy oddziału TVP3 Rzeszów i aktorów Teatru „Maska”. To właśnie oni każdego roku od 15 lat angażują się w organizację wspólnego kolędowania, zapraszając do udziału zarówno swoich kolegów z branży, jak i artystów lokalnych teatrów.

Twórcy tego muzycznego wydarzenia mają na celu nie tylko finansowe wsparcie podopiecznych Domu Dziecka w Strzyżowie, lecz również pragną dać im radość. Sobotni wieczór wyjątkowego koncertu stanie się dla nich okazją do uczestniczenia w tej szczególnej uroczystości.

Na scenie pojawią się znane zespoły muzyczne: Zespół Grzane Wino i Zespół Karczmarze. Ich członkowie będą akompaniować głosom dziennikarzy i aktorów z Rzeszowa. Ponadto, podczas koncertu wystąpią Michał Jurkiewicz, Małgorzata Boć i Konrad Baum, znany jako finalista trzynastej edycji programu The Voice of Poland.

Udział w koncercie jest bezpłatny, co pozwoli na posłuchanie pięknych kolęd i pastorałek w świątecznej atmosferze. Publiczność będzie miała okazję wysłuchać zarówno popularnych utworów jak „Przybieżeli do Betlejem”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Pójdźmy wszyscy” oraz „Mizerna cicha”, jak i tych mniej znanych, takich jak „Skrzypi mróz”. Wszystko to w znakomitych aranżacjach muzycznych.