Brutalne morderstwo podczas wigilijnej libacji alkoholowej w Rzeszowie

W związku z makabrycznym morderstwem, do którego doszło w Wigilię, zatrzymani zostali Bogdan K. w wieku 45 lat oraz 41-letni Łukasz K. Obaj mężczyźni są podejrzewani o brutalne zabójstwo 43-letniej Sylwii K., która była ich znajomą. Zbrodnie dokonali w opuszczonym budynku mieszczącym się przy ulicy Gołębiej, w Rzeszowie, w województwie podkarpackim. Niekontrolowany napad agresji zakończył się umieszczeniem obu oskarżonych w aresztach śledczych, gdzie czeka ich możliwość skazania na dożywotnie pozbawienie wolności.

Sprawa ta jest badana przez Prokuraturę Rejonową dla miasta Rzeszów. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie, prokurator Krzysztof Ciechanowski, przekazał informacje dotyczące tożsamości podejrzanych i ofiary. Pierwszym z nich jest wspomniany wcześniej Bogdan K., który nie posiada stałego miejsca zamieszkania na terenie kraju. Drugim jest Łukasz K., aktualnie zameldowany w Rzeszowie. Ofiarą brutalnej napaści stała się 43-letnia Sylwia K., zamieszkująca gminę Niebylec.

Według dotychczasowych ustaleń prokuratury, wszystkie trzy osoby brały udział w libacji alkoholowej podczas Wigilii. Niestety, dla jednej z nich ta alkoholowa uciecha skończyła się tragicznie.