Rzeszów świętuje 670 rocznicę swojego istnienia z ceremonią w Filharmonii Podkarpackiej

Obchodząc 670 lat swojej historii, miasto Rzeszów zdecydowało się na odbycie uroczystej gali w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego. To wydarzenie nie było tylko okazją do przypomnienia i celebrowania tego, co już zostało osiągnięte, ale także do wyrażenia wdzięczności tym, którzy swym zaangażowaniem przyczyniają się do ciągłego rozwoju miasta.

Okazja ta była szczególnym momentem, aby spojrzeć na bogatą historię Rzeszowa, która przez wiele lat kształtowała się na swój unikalny sposób. Dzięki niej miejsce to stało się dumnie nazywanym naszym miastem. Współcześnie, my – obywatele Rzeszowa, jesteśmy jego strażnikami oraz twórcami tego, co nadejdzie. Jako społeczność zjednoczona i pełna zaangażowania mamy możliwość wpływać na przyszłość naszego miasta i jednocześnie budować lepsze jutro dla kolejnych pokoleń – to słowa terytorialnej reprezentantki rządu, wojewody podkarpackiej Teresy Kubas-Hul.