Komitet Wyborczy Wyborców Konrada Fijołka Rozwój Rzeszowa jako pierwszy zarejestrowany w Rzeszowie na samorządowe wybory

W mieście Rzeszów, Komitet Wyborczy Wyborców Konrada Fijołka Rozwój Rzeszowa zyskał tytuł pierwszego zarejestrowanego komitetu wyborczego, który będzie brał udział w zbliżających się wyborach samorządowych.

Z wyróżnieniem wspomniał o tym fakt Prezydent Rzeszowa, Konrad Fijołek, który razem z pełnomocnik Krystyną Stachowską poinformował o utworzeniu Komitetu. W swoim przemówieniu Prezydent podziękował mieszkańcom Rzeszowa za poparcie, które otrzymał w 2021 roku, umożliwiające mu prowadzenie miasta przez drugą połowę obecnej kadencji samorządowej.

Z wielkim entuzjazmem opisał ten okres jako niesamowity czas dla Rzeszowa. Był to czas pełen nieustannej pracy na rzecz dalszej ekspansji miasta, ale także pełen wyzwań, które udało się pokonać na oczach całego świata. W nadchodzącej kampanii samorządowej, prezydent ma zamiar ponownie ubiegać się o wsparcie mieszkańców Rzeszowa, aby kontynuować epokę zrównoważonego rozwoju miasta. Prezydent ma również na celu realizację wielu kolejnych istotnych projektów i inwestycji, które już zostały rozpoczęte.