LinkedIn Local Rzeszów wita na swojej ósmej edycji

Po krótkiej przerwie, LinkedIn Local zaskakuje nas odświeżonym podejściem i innowacyjnymi rozwiązaniami! Z radością informujemy, że organizatorzy przedstawiają już ósmy raz cykl spotkań LinkedIn Local w Rzeszowie. Wydarzenie to odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godzinie 18:00 w popularnym lokalu ZEST przy Rynku 19.

LinkedIn Local to nie jest typowa konferencja biznesowa. To przestrzeń, która tworzy możliwość spotkania w realnym świecie osób, które znamy dotychczas tylko z profilu w serwisie LinkedIn. Jest to unikalna szansa na spotkanie twarzą w twarz i wymianę myśli z ludźmi, których znamy jedynie ze sfery internetowej sieci kontaktów biznesowych. Wydarzenie łączy aspekty biznesowe z budowaniem wartościowych relacji oraz dobrą zabawą.

Inicjatywa LinkedIn Local narodziła się z pomysłu Anny McAfee w 2017 roku i od tego czasu zdobyła ogromną popularność na całym świecie, obecnie jest realizowana w ponad 600 miastach w 90 krajach. Pierwsze spotkanie LinkedIn Local w Rzeszowie odbyło się w 2018 roku dzięki staraniom Joanny Tymowicz. Do 2021 roku przeprowadzono siedem udanych spotkań, które przyciągnęły wielu sympatyków i zbudowały silną społeczność. Obecnie cykl spotkań wraca na nowo, pełen energii i gotowy do podjęcia nowych wyzwań.