Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie zaprasza na nietypową walentynkową randkę

Teatr imienia Wandy Siemaszkowej z siedzibą w Rzeszowie wykorzystuje Walentynki, by przyciągnąć nie tylko pary zakochane, ale także singli szukających swojej „drugiej połówki”. Organizatorzy wydarzenia chcą, aby miłość do teatru stała się łącznikiem dla wszystkich odwiedzających.

Marta Fortowska, literacka sekretarka Teatru Siemaszkowej w Rzeszowie, poinformowała o planach na 14 lutego, Dzień Świętego Walentego. Na dużej scenie widzowie będą mieli okazję zobaczyć spektakl „Maria Stuart”, autorstwa Juliusza Słowackiego, pod reżyserskim okiem Martyny Łyko.

„W tym wyjątkowym dniu teatr otwiera swoje drzwi nie tylko dla zakochanych par, ale także dla singli, którzy pragną odnaleźć swoją +drugą połówkę+” – podkreśliła Fortowska. Wyjaśniła również, że Teatr im. Wandy Siemaszkowej zadbał o specjalne miejsca na widowni podczas spektaklu dla osób, które pragną znaleźć miłość w 2024 roku.

Fortowska zwróciła uwagę, że propozycja na Walentynki to nie tylko doskonała okazja do poszerzenia grona znajomych, ale także do odnalezienia tej jednej, specjalnej osoby. Sekretarka literacka zaprosiła również wszystkich na lampkę wina w saloniku teatralnym podczas przerwy.