Galeria Nowy Świat w Rzeszowie: 14 lat niezmiennego uznania i rosnącej popularności

Galeria Nowy Świat, położona w zachodniej części Rzeszowa, jest centrum handlowo-usługowym, które przez ostatnie 14 lat zdobywa uznanie swoich klientów. Ten obiekt handlowy stwarza atrakcyjne warunki do prowadzenia biznesu, kreując atmosferę sprzyjającą wzrostowi i osiąganiu sukcesów biznesowych.

Swoją atrakcyjność, Galeria Nowy Świat zawdzięcza strategicznemu umiejscowieniu przy jednej z głównych dróg komunikacyjnych miasta. Dwa duże parkingi na terenie zewnętrznym oraz bogata oferta usług to tylko niektóre z walorów tego miejsca. Zasobna paleta sklepów pozwala na zrealizowanie szybkich codziennych zakupów, a dodatkowo znajduje się tu Punkt Obsługi Mieszkańców, rozległa strefa edukacji, sportu i rozrywki. Wszystko to sprawia, że Galeria Nowy Świat wybijają się na tle innych centrów handlowych regionu.

W 2023 roku Galeria Nowy Świat odnotowała imponujący wzrost footfallu o 15%, co stanowi dowód na rosnącą popularność i zaufanie, jakim obiekt cieszy się wśród klientów. Wzrost ten jest rezultatem pojawienia się nowych, znanych marek takich jak Sinsay czy Hebe, otwarcia klubu fitness „Endorfina Platinium” oraz sklepu Action o powierzchni ponad 900 metrów kwadratowych. Intensywne i zróżnicowane działania marketingowe, skierowane do różnych grup odwiedzających, przyczyniły się do osiągnięcia wysokiego wskaźnika odwiedzalności galerii i wspierały najemców w realizacji ich celów sprzedażowych.

Biznes w Galerii Nowy Świat prężnie się rozwija. Dowodem na to jest rosnąca liczba najemców oraz prawie całkowita komercjalizacja obiektu. Widać to również na przykładzie modernizacji przeprowadzanych przez takie marki jak H&M, które przeprowadziło remodeling wnętrz na powierzchni ponad 1200 mkw., czy Rossmann, który zdecydował się na zwiększenie powierzchni swojego sklepu.