Rzeszowskie Lodowisko w Parku Sybiraków na Baranówce Kontynuuje Sezon

Sezon lodowiskowy nadal trwa w pełni na rzeszowskim lodowisku, zlokalizowanym w Parku Sybiraków na osiedlu Baranówka. Wszystkich miłośników sportów zimowych zaprasza do korzystania codziennie w godzinach od 10:00 do 21:00.

Lodowisko, znajdujące się przy ulicy Broniewskiego, może pochwalić się imponującą taflą o powierzchni 700 metrów kwadratowych. Kibice ślizgania na łyżwach mogą cieszyć się tą atrakcją siedem dni w tygodniu, od 10:00 do 21:00. To miejsce jest dostępne nie tylko dla osób indywidualnych, ale również dla grup zorganizowanych oraz dla tych, którzy posiadają karty Multisport.

Wymienić należy także korzyść, jaką oferuje lodowisko dla uczniów szkół z Rzeszowa. Mają oni możliwość korzystania z lodowiska bez żadnych opłat od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00, oczywiście za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

Podczas gdy uczniowie mogą cieszyć się bezpłatnym ślizganiem, dla pozostałych wizytujących obowiązuje cennik na sezon 2023/2024. Ceny biletów wynoszą odpowiednio: 18 złotych za godzinę, ulgowy kosztuje 14 złotych (dla osób poniżej 18 roku życia). Wypożyczenie łyżew to koszt 8 złotych za godzinę, szatnia- 2 złote, „niedźwiadek” – 8 złotych, kask – 2 złote oraz ostrzenie łyżew – 20 złotych.

Współpracującym z lodowiskiem partnerem jest Miasto Rzeszów.