Druzgocąca przegrana Stali Rzeszów w piłce nożnej – Arka Gdynia zdobywa 5 goli

Piłkarski zespół I ligi, Stal Rzeszów, doświadczył gorzkiego smaku porażki podczas meczu wyjazdowego 21. kolejki rozgrywek, w którym rywalem była prowadząca w tabeli Arka Gdynia. Wynik końcowy spotkania to zdecydowane zwycięstwo gdynian 5:1. Początek gry dawał nadzieję rzeszowianom, bowiem to oni pierwsi strzelili bramkę. Thill wykorzystał rzut karny i w 18 minucie dał swojej drużynie prowadzenie.

Ale ta pierwsza połowa przyniosła także zmienne losy na boisku. Przed końcowym gwizdkiem pierwszej części meczu gracze Arki Gdynia odpowiedzieli dwoma celnymi strzałami, które zaowocowały bramkami. Pierwszy gol dla lidera tabeli zdobył Dobrotka, a drugiego dodał Czubak.

Sytuacja nie poprawiła się dla Stali Rzeszów w drugiej połowie meczu. W 64 minucie ponownie precyzyjnym uderzeniem popisał się Czubak, zdobywając tym samym swoją drugą bramkę w tym meczu. A to nie koniec strzelaniny na korzyść gdynian. W 78 minucie Sidibe trafił do siatki, a w 88 minucie Turski ustalił wynik spotkania na korzyść Arki.