Kandydat na prezydenta Rzeszowa z PiS, Waldemar Szumny, prezentuje swój dynamiczny plan rozwoju miasta

Waldemar Szumny, kandydat na stanowisko prezydenta Rzeszowa z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS), opublikował swoje hasło wyborcze: „Rzeszów. Da się”. Kandydat Szumny podkreślił, że głównym celem jego kampanii jest przekonanie mieszkańców, że istnieje możliwość ożywienia dynamicznego rozwoju miasta.

Jednym z kluczowych projektów, które Szumny zamierza wprowadzić po zwycięstwie w wyborach, jest plan zatytułowany „Hub Rzeszów”. Kandydat na prezydenta podkreślił, że ten projekt ma na celu nie tylko rozwijanie przedsiębiorczości w mieście, ale także poprawę jakości życia dla wszystkich mieszkańców Rzeszowa.

PiS ujawnił również nazwiska 33 kandydatów na radnych miejskich w Rzeszowie. Szumny zapowiedział, że zamierza wykorzystać obecny moment uwagi skierowanej na Rzeszów i przyciągnąć do miasta większe inwestycje. Deklaruje również dążenie do usprawnienia systemu komunikacji miejskiej i redukcji kosztów utrzymania dla mieszkańców.

Na listach wyborczych do Rady Miasta Rzeszowa na czołowych miejscach w poszczególnych okręgach znajdują się kandydaci: Robert Kultys, Jerzy Jęczmienionka, Waldemar Szumny oraz Mateusz Szpyrka.