Ekscytująca wystawa plakatów filmowych w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie oferuje do niedzieli unikalne doświadczenie dla miłośników kina, prezentując ekspozycję plakatów filmowych. Ekspozycja ta ma na celu promować filmy, które były wyświetlane w ciągu ostatnich kilku lat w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego KLAPS. Wystawa stanowi prawdziwy rarytas dla kinomanów, ponieważ po jej zwiedzeniu mają oni możliwość zabrania ze sobą wybranych plakatów do domu.

Intencją tej ekspozycji jest nie tylko inspiracja nas do oglądania wysokiej jakości filmów, ale także przypomnienie o obrazach, które oglądaliśmy dawno temu. Próbuje ona również zachęcić nas do udekorowania naszej domowej biblioteki, biura, salonu czy nawet prywatnej kinoteki, gdyż organizatorzy przygotowali dla zwiedzających aż pół tysiąca plakatów do zabrania – całkowicie bezpłatnie.

Połączona z bezpłatnym upominkiem wystawa plakatów filmowych w rzeszowskim WDK jest dostępna do 10 marca. Dodatkowo, jeżeli ktoś chciałby dołączyć do Dyskusyjnego Klubu Filmowego, w repertuarze na 11 marca zaplanowano włoski dramat „Lepsze jutro”, a 25 marca francuski dramat sądowy „Anatomia upadku”.