Modyfikacje w rozkładzie jazdy rzeszowskiego ZTM: od 1 kwietnia pięć linii autobusowych doświadczy zmian

Od pierwszego dnia kwietnia, Zarząd Transportu Miejskiego (ZTM) w Rzeszowie wprowadzi szereg zmian do swojego rozkładu jazdy. Te modyfikacje dotyczą pięciu linii autobusowych.

Jeżeli chodzi o linię numer 1, godziny odjazdów zostaną odpowiednio dostrojone do godzin pracy lokalnych zakładów usytuowanych przy ulicach Rzecha i Spichlerzowej. W odniesieniu do linii numer 16, planowane są dodatkowe kursy w dni powszednie. Dojdzie do nich z ulicy Kalinowej o godzinie 8:44, kierując się do ulicy Wyzwolenia, a także z ulicy Świętego Rocha o godzinie 11:41, prowadząc do ulicy Kalinowej oraz w końcu z tej samej ulicy Świętego Rocha o godzinie 9:43, ale tym razem w stronę ulicy Lubelskiej.

Na linię numer 33 również wprowadzone zostaną dodatkowe kursy, które będą dostępne tylko w dni robocze szkolne. Ponadto nastąpi tam pewna zmiana w godzinach kursowania. Na trasach linii 52 i 54 przewidziane jest natomiast dodanie nowego przystanku, na którym autobusy będą się zatrzymywać – jest to przystanek Warszawska / Bażantowa.