Zagadka kryminalna z Rzeszowa: policja prosi o pomoc w identyfikacji znalezionego ciała kobiety

Na jednej z rzeszowskich ulic, Lubelskiej, doszło do makabrycznego odkrycia – zwłoki nieznanej kobiety. Policja z Rzeszowa apeluje do społeczności lokalnej o podjęcie prób wspomagających identyfikację ciała. Wiadomość prasowa wydana przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie informuje, że znaleziono ciało 11 kwietnia bieżącego roku. Oprócz podania tej tragicznej informacji, funkcjonariusze udostępnili rysopis osoby zmarłej.

Celem pomocy w identyfikacji, policja przekazała szczegółowy opis wyglądu denatki. „Kobieta jest w wieku około 45-50 lat, ma szczupłą sylwetkę i okrągłą twarz. Jej krótkie włosy są ciemne i delikatnie siwiejące. Uszy ma średniej wielkości, a w uzębieniu zauważalne są braki – brakuje górnej czwórki oraz prawej siódemki, które były złote” – czytamy w komunikacie rzeszowskiej komendy.

Policja dodatkowo informuje, że na lewym ramieniu zmarłej znajduje się tatuaż z motywem kwiatowym. Na przedramieniu widoczny jest natomiast inny tatuaż, przedstawiający twarz lisa, której dodano elementy kwiatowe. „Denatka miała też tatuaż na prawym przedramieniu, od strony wewnętrznej – jest to wizerunek koła marynarskiego oraz napis 'procul negotis senza dubbio'” – podaje oficjalna wiadomość policji.