Polregio rozszerza swoją ofertę o nowe połączenia regionalne w różnych województwach

Polregio, znany przewoźnik kolejowy, zdecydował się poszerzyć swoją ofertę o nowe trasy regionalne, jak wynika z ich najnowszego komunikatu prasowego. W szczególności chodzi tutaj o województwo lubelskie, gdzie dodane zostaną nowe połączenia na linii Lublin – Bełżyce (od 22 czerwca do 1 września), Chełm – Włodawa (od 29 czerwca do 1 września) oraz Zamość – Zawada (od 22 czerwca do 1 września).

W przypadku województwa podkarpackiego, Polregio planuje wprowadzić dodatkowe przejazdy od 22 czerwca na trasie Rzeszów – Medzilaborce, Medzilaborce – Sanok, Rzeszów – Zamość, Sandomierz – Rzeszów oraz Jarosław – Lublin.

W województwie podlaskim przewoźnik szczególnie zachęca do korzystania z pociągu przejeżdżającego przez Puszczę Knyszyńską. Zostało również ogłoszone otwarcie sezonowych linii z Białegostoku do Suwałk i Walił (od 8 czerwca do 29 września).

W województwie kujawsko-pomorskim, w odpowiedzi na Dzień Dziecka, Polregio we współpracy z Instytutem Edukacyjnym Kolej na Ciebie zaplanowało organizację wydarzeń dla dzieci, które obejmują zwiedzanie taboru kolejowego i zabawy. Dodatkowo, na okres letni (od 22 czerwca do 31 sierpnia) planowane jest uruchomienie nowego połączenia na linii Toruń Wschodni – Kołobrzeg.

W Poznaniu, 1 czerwca przewidziane jest dla dzieci zwiedzanie taboru kolejowego oraz zakładów naprawczych. Ponadto, między 22 czerwca a 31 sierpnia, z Poznania Głównego ruszą dodatkowe połączenia do Świnoujścia, Kołobrzegu oraz Szklarskiej Poręby.