Zmiany w składzie Stali Rzeszów: Danielewicz i Kłos kończą swoje kontrakty

W klubie piłkarskim Stal Rzeszów następują istotne zmiany. Dwaj znani zawodnicy, Krzysztof Danielewicz i Wiktor Kłos, nie będą już reprezentować barw „Biało-niebieskich”. Ich umowy wygasają 30 czerwca 2024 roku i decyzją klubu nie będą przedłużane.

Informację o zakończeniu współpracy ze Stalą Rzeszów przez Krzysztofa Danielewicza podano już wcześniej, podczas zimowego okresu transferowego. Danielewicz, który dołączył do drużyny przed sezonem 2021/22, po trzech latach żegna się z klubem. W tym czasie rozegrał 91 meczów, a na swoim koncie ma 12 zdobytych goli oraz 6 asyst. Bez wątpienia był jednym z kluczowych graczy ekipy, przyczyniając się do awansu zespołu do Fortuna 1 ligi.

Również Wiktor Kłos kończy swoją przygodę ze Stalą Rzeszów. Zawodnik ten początkowo trafił do satelickiego klubu Stali Rzeszów, Wólczanki Wólka Pełkińska, przed sezonem 2019/20. Już pół roku później reprezentował barwy głównej ekipy z Rzeszowa. W sumie, Kłos wystąpił dla Stali w 98 meczach, strzelił pięć goli i zaliczył 14 asyst. W sezonie 2021/22 był wypożyczony do klubu grającego w Ekstraklasie, Stali Mielec.